sobota, 2 lipca

Zupełnie po cichu Apple rozszerzył dostępne opcje konfiguracyjne dla nowych MacBook’ów Pro Retina, oferując teraz pełen wybór poszczególnych opcji rozszerzenia modelu bazowego, którego cena rozpoczyna się od 10 199 złotych.

Teraz Klienci z zasobnym portfelem nie muszą zamykać się na opcję modelu bazowego z 2,3 procesorem i7 GHz i 256 GB pamięci flash, oraz jedyną dotychczas możliwą opcją konfigurowalną pamięci RAM z 8 GB do 16 GB. Klienci mogą teraz zwiększyć szybkość CPU lub powierzchni dyskowej. Oczywiście za odpowiednią, niemałą opłatą.

Apple oferuje teraz praktycznie wszystkie dostępne aktualizacje najtańszego modelu, dając klientom pełną kontrolę nad ich potrzebami konfiguracji. Na przykład, użytkownicy, którzy chcą zwiększyć powierzchnię dysku w podstawowym modelu mogą to zrobić do 512 GB (za 2 300 zł) oraz 768 GB (za dodatkowe 4 600zł) i nie wymaga to jednoczesnego ulepszania procesor. Podobnie, użytkownicy zainteresowani zwiększeniem bazowego 2,3 GHz procesora do 2,6 GHz mogą to zrobić za dodatkowe 500 zł bez konieczności dopłaty do wyższego modelu kwoty 2 800 zł i powiększenia przestrzeni dyskowej.

Cóż, jednak jak na razie ceny MacBook’ów Pro z ekranem Retina to wydatek dla naprawdę wymagających.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx