niedziela, 25 września

applewatchvogue

Wygląda na to, że firma Apple szykuje się do wielkiego marketingowego wprowadzenia Apple Watch przed rozpoczęciem jego sprzedaży w kwietniu coraz częściej prezentując zegarek na okładkach znanych magazynów. Po informacji o debiucie zegarka na okładce marcowego magazynu Self, tym razem Apple Watch trafił także na specjalną, kilkustronnicową reklamę marcowego wydania magazynu Vogue.

applewatchvogue2

Apple Watch pokazany jest na kilku stronach magazynu, przedstawiając jego różne obudowy i paski w bardzo prostej i czytelnej reklamie na której nie ma nic oprócz samego zegarka. Zdjęcia są w rzeczywistych rozmiarach, dając czytelnikom wyobrażenie o rzeczywistym rozmiarze urządzenia.

applewatchvogue3

Duży nacisk Apple położył w reklamach na paski nowego zegarka, a niektóre są przedstawione w dużym zbliżeniu pokazując szczegóły ich budowy. Na jednej stronie jest zaprezentowana brasoleta Milanese, na innej skórzany pasek, a jeszcze na kolejnej złota edycja Apple Watch z różowoszarym paskiem. Jedna ze stron poświęcona jest sportowej edycji Apple Watch z zielonym paskiem, na interfejsie którego pokazano  przydatność jednej z wbudowanych aplikacji fitnessowej dla Apple Watch.

applewatch6

Jest prawdopodobne, że kilka innych publikacji poza Self i Vogue w których w najbliższych tygodniach pojawi się jeszcze Apple Watch przed kwietniowym wejściem urządzenia. Apple do tej pory ukierunkowany był na rynek mody i fitnessu, ale oczekuje się że rynek potencjalnych klientów Apple Watch będzie zdecydowanie szerszy.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mateusz
Mateusz
7 lat temu

maja rozmach skur….synu:D

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx