środa, 6 lipca

Apple rozpoczął przyjmowanie zamówień na słuchawki Powerbeats Pro w ponad 20 dodatkowych krajach, w tym oficjalnie w Polsce.

Sprzedaż poza Polską rozpoczęła się w również w Austrii, Belgii, Chinach, Czechach, Danii, Finlandii, na Węgrzech, w Hongkongu, Irlandii, we Włoszech, Japonii, Holandii, Nowej Zelandii, Norwegii, na Filipinach, w Portugalii, Rosji, Singapurze, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii, Tajlandii, Turcji i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Podobnie jak w innych krajach, słuchawki są dostępne tylko w kolorze czarnym. Kolory kości słoniowej, leśnej zieleni i granatowe zostaną wydane jeszcze w tym roku.

Powerbeats Pro zostały wypuszczone jako pierwsze w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie na początku maja. Słuchawki od początku mają ograniczoną dostępność, a zamówienia złożone dziś w wielu krajach są szacowane na dostawy od 1-2 tygodnie.

Powerbeats Pro to pierwsze całkowicie bezprzewodowe słuchawki Beats firmy Apple, wyposażone w ten sam układ H1, co druga generacja słuchawek AirPods dla funkcji „Hej Siri” i szybszego połączenia między telefonem iPhone’em, Apple Watch i innymi urządzeniami.

Podobnie jak Powerbeats3, Powerbeats Pro posiadają regulowane, dopasowane pałąki zauszne które można dostosować do własnych potrzeb dzięki różnym rodzajom wkładek w czterech rozmiarach. Są to przede wszystkim słuchawki bardziej sportowe od AirPods, o trwałej konstrukcji i odporności na pot. Będą działać do dziewięciu godzin na jednym ładowaniu, zapewniając większą żywotność baterii dzięki dołączonym etui ładującym.

Powerbeats Pro kosztują 1129 złotych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx