poniedziałek, 22 kwietnia

Apple w tym tygodniu rozpoczął sprzedaż odnowionych i certyfikowanych modeli 15-calowych modeli MacBooka Air za pośrednictwem swojego sklepu internetowego w wybranych krajach europejskich w tym również w Polsce.

Jak praktycznie w każdym przypadku odnowionych komputerów Mac ich ceny są niższe o około 15% w porównaniu do zupełnie nowymi modelami. Istnieje możliwość zamówienia różnych konfiguracji.

Apple sprawdza, czyści, testuje i ponownie pakuje wszystkie odnowione komputery Mac, aby upewnić się, że są w pełni funkcjonalne i w dobrym stanie. Odnowione produkty Apple są objęte roczną gwarancją i kwalifikują się do objęcia opieką AppleCare+.

Apple zaprezentował 15-calowego MacBooka Air na czerwcowej imprezie WWDC, a jego regularna cena zaczyna się od 7299 złotych. Laptop ma tę samą konstrukcję i czip M2 co 13-calowy MacBook Air, ale ma większy wyświetlacz i dwa dodatkowe głośniki. Laptop jest dostępny w czterech wersjach kolorystycznych: północy, księżycowej poświaty, gwiezdnej szarości i srebrnym.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx