niedziela, 29 stycznia

Firma Apple ogłosiła dziś, że rozpoczęła budowę swojego nowego kampusu o powierzchni 133 akrów i wartości miliarda dolarów w Austin w Teksasie w ramach zobowiązania podjętego w ubiegłym roku.

Apple twierdzi, że kampus początkowo pomieści 5 000 pracowników, a ostatecznie będzie miał możliwość pomieścić aż 15 000 osób i ma zostać otwarty w 2022 roku.

We współpracy z Bartlett Tree Experts z siedzibą w Austin, Apple poinformował, że posadzi tysiące drzew obejmujących ponad 20 odmian rodzimych w Teksasie. Apple twierdzi, że architektura krajobrazu obejmie ponad 60 procent nieruchomości, w tym 50 akrowy rezerwat przyrody, który będzie otwarty dla publiczności.

Nowy kampus w Austin w Teksasie jest częścią zobowiązania Apple do zwiększenia inwestycji w produkcję, inżynierię i inne miejsca pracy w Stanach Zjednoczonych. Apple twierdzi, że jest na dobrej drodze do przekazania 350 miliardów dolarów amerykańskiej gospodarce w latach 2018-2023 i zatrudnienia w tym czasie dodatkowych 20 000 pracowników.

Apple twierdzi, że zwiększył zatrudnienie do około 7 000 pracowników w Austin, co stanowi wzrost o ponad 50 procent w ciągu ostatnich pięciu lat.

Apple kontynuuje także ekspansję w Boulder, Culver City, Nowym Jorku, Pittsburghu, San Diego i Seattle.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx