poniedziałek, 24 czerwca

MacBook Air Retina

Dostawca Apple, Quanta Computers, rozpoczął rozkręcenie produkcji nadchodzącego 12-calowego MacBooka Air Retina w związku z jego zapowiadaną prezentacją w pierwszym kwartale 2015 roku, donosi Digitimes.

Firma zwiększyła już wysiłki mające na celu przygotowanie się do produkcji. W najbliższych planach jest rekrutacja nowych pracowników, która ostatecznie ma wynieść w sumie 30 000 osób w ciągu tego kwartału, które mają również pomóc w montażu Apple Watch. Źródła zaznajomione z Quanta dodają uwagę, że 12-calowy MacBook Air ma zastąpić istniejącego, 11-calowego MacBook’a Air, z Apple zdecyduje się zachować 13-calowego MacBook’a Air.

Oczekuje się, że następna generacja MacBooka Air ma być wyposażona w wysokiej rozdzielczości wyświetlacz Retina i nowy procesor Broadwell Core M, który pozwoli na cienką konstrukcję pozbawioną wentylatora. Inne raporty stwierdziły również, że 12-calowy MacBook Air pozbawiony będzie praktycznie wszystkich portów znajdujących się w aktualnej linii MacBook’ów Air i zawierać jedynie gniazdo słuchawkowe, parę mikrofonów, oraz port USB typu C, który ma obsłużyć zarówno łączność jak i ładowanie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx