środa, 17 sierpnia

itunes-single-of-the-week

Apple większego rozgłosu i zupełnie po cichu Apple po 11 latach zakończył swoją darmową promocję iTunes 'Single of the Week’ poinformował dziś Business Insider.

Brak obecności darmowego utworu został zauważony w iTunes od początku 2015 roku i najwyraźniej Wsparcie Apple potwierdza, że promocja nie została uruchomiona.

214136

Bob Foss, użytkownik wsparcia Apple, powiedział: „Skontaktowałem z wsparciem iTunes i powiedzieli mi, że zdecydowano się na wycofanie darmowego utworu „Single of the Week”. Wydaje się, że nie chcą aby ludzie tylko przeglądali sklep. Powiedziałem im, że darmowy singiel każdego tygodnia skłaniał mnie do zaglądania do sklepu, a jednocześnie zakupu kilku dodatkowych piosenek. Teraz, mam mniej powodów, aby to robić. Darmowy singiel wycofano także w innych krajach. ”

Firma Apple rozpoczęła promocję darmowego utworu 'Single of the Week’ w 2004 roku. Niestety, wygląda na to że miłośnicy muzyki nie będą już mieli na co czekać.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zmrozony
Zmrozony
7 lat temu

Może Apple się obraziło za tą sprawę z U2 ? 🙂 Ludzie dostali darmową płytę i byli niezadowoleni to teraz po singlach darmowych a i przy okazji nie było prezentów na gwiazdkę (12 days) 😉

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx