sobota, 1 kwietnia

Firma Apple wysłała dzisiaj do różnych serwisów informacyjnych i medialnych zaproszenia na nadchodzącą konferencję Worldwide Developers w 2018 roku, potwierdzając plany firmy, aby zorganizować główny Keynote w poniedziałek, 4 czerwca o 10:00 czasu pacyficznego. 

Tradycją firmy Apple jest zorganizowanie głównej konferencji pierwszego dnia Worldwide Developers Conference, w celu wprowadzenia nowego oprogramowania i sprzętu. W tym roku spodziewamy się, że na konferencji pojawią się nowe wersje iOS, macOS, tvOS i watchOS. Apple może także wykorzystać to wydarzenie, aby zaprezentować nowe modele iPada Pro i nowe komputery Mac.

Mówi się, że Apple pracuje nad zaktualizowanym iPadem Pro, który będzie posiadał ekran „od krawędzi do krawędzi” w stylu iPhone’a X, bez przycisku Home i z obsługą Face ID. Nie jest jednak jasne, czy urządzenie to będzie gotowe na debiut podczas WWDC, ponieważ plotki o nim mówią, że może nie wyjść do końca roku. Apple często wprowadza odświeżenia komputerów Mac, a wszystkie one nie doczekały się jeszcze tegorocznych odświeżeń.

Możliwe jest również, że Apple wykorzysta WWDC do wypuszczenia długo oczekiwanej maty ładującej AirPower, która została zaprojektowana do ładowania iPhone’a X, 8 i 8 Plus jednocześnie ze słuchawkami AirPods (z nowym etui) i zegarkiem Apple Watch Serii 3.

Oczywiście jak zawsze zrelacjonujemy Wam wszystko co się wydarzy podczas tej konferencji, od nowych wersji wersji oprogramowania po nowe urządzenia jeśli takie zobaczymy.

[UPDATE]: Apple zapowiedział transmisję na żywo tego wydarzenia poprzez oficjalną stronę Apple, a także kanał wydarzeń na Apple TV.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx