poniedziałek, 17 czerwca

Według indyjskiego bloga MySmartPrice., firma Apple zarejestrowała w tym tygodniu w bazie danych Eurazjatyckiej Komisji Gospodarczej sześć niepublikowanych modeli iPada, w tym modele A2123, A2124, A2153, A2154, A2133 i A2152.

Rejestracje takie są prawnie wymagane w przypadku wszelkich szyfrowanych urządzeń sprzedawanych w Armenii, Białorusi, Kazachstanie, Kirgistanie i Rosji.

Modele te mogą reprezentować nowe wersje iPada mini i 9,7-calowego iPada, które na podstawie ostatnich plotek mogą stać się teraz modelami 10-calowymi.

Wiele źródeł twierdzi, że Apple planuje wypuszczenie tak zwanego iPada mini 5 i nowego podstawowego iPada z 10-calowym wyświetlaczem, który zastąpi istniejący model 9,7-calowy. Analityk Apple, Ming-Chi Kuo, już w zeszłym roku powiedział również, że prace nad nowym iPadem mini są w toku.

Eurazjatyckiej Komisji Gospodarczej wielokrotnie dostawała zgłoszenia takie jak te przed premierami nowych produktów Apple, w tym wielu modeli iPada i iPada Pro, iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus, Apple Watch Series 2 i Series 4, AirPods, MacBooka Pro z Touch Barem i kilku innych urządzeń.

Marzec to dość powszechny miesiąc dla pierwszych konferencji Apple w roku, jak i czas odświeżania iPadów, więc może zobaczymy wtedy nowe modele. Warto zauważyć, że Apple nie zaktualizował iPada mini od września 2015 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx