niedziela, 24 września

Firma Apple niedawno zarejestrowała nazwę domeny AppleOriginalProductions.com, zgodnie z rekordem WHOIS odkrytym przez MacRumors. Z nowego rekordu wynika, że Apple uzyskał nazwę domeny w czwartek.

Informacja o domenie rekordu wymienia Apple Inc. jako organizację rejestrującą. Rejestratorem jest CSC Corporate Domains, firma, która chroni nazwy domen dla dużych korporacji i jest używana przez Apple do rejestracji nazw domen.

Chociaż domena obecnie nie wskazuje na aktywną stronę internetową i może nigdy tego nie robić, jej rejestracja następuje w czasie, gdy Apple wzmaga wysiłki w celu przejęcia umów do praw pierwszeństwa na publikację w Apple TV+ z różnymi uznanymi producentami.

Tylko w tym miesiącu Apple podpisał umowy telewizyjne i filmowe z firmą producencką Appian Way Leonarda DiCaprio, Robertem Downeyem Jr. i firmą produkcyjną Team Downey Susan Downey, a także wieloletnią umowę produkcyjną z filmowcem Martinem Scorsese.

Apple pracuje nad wieloma oryginalnymi programami telewizyjnymi i filmami w ramach usługi przesyłania strumieniowego Apple TV+. Pełną listę nadchodzących i istniejących oryginalnych treści znajdziesz w naszym obszernym przewodniku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx