piątek, 19 kwietnia

Nashville Chatter Class odkrył w bazie danych Euroazjatyckiej Komisji Gospodarczej (EEC) nowy dokument regulacyjny wskazujący na kilka niepublikowanych modeli iPhone’a 13, które Apple wprowadzi na rynek jesienią.

Wersje iPhone’a z systemem iOS 14 są wymienione pod numerami modeli A2628, A2630, A2634, A2635, A2640, A2643 i A2645. Żadna z liczb nie odpowiada istniejącej ofercie smartfonów Apple.

Zgłoszenie EEC, opublikowane w piątek, spełnia rosyjski wymóg rejestracji wszystkich produktów zawierających narzędzia szyfrujące i/lub kryptograficzne. Kilka nowych modeli iPhone’a i Maca zostało zarejestrowanych w EEC w poprzednich latach i urządzenia te okazały się odpowiadać późniejszym premierom urządzeń.

Linia iPhone’ów 13, która ma zostać wprowadzona na rynek we wrześniu, będzie wyglądać podobnie do linii iPhone’ów 12, z czterema urządzeniami w rozmiarach zawierających model 5,4 calowy, 6,1 calowy i 6,7 calowy, przy czym dwa z iPhone’ów to wyższej klasy Modele „Pro” i dwa pozycjonowane jako tańsze, bardziej przystępne cenowo urządzenia.

W wyglądzie tegorocznych iPhonów nie oczekuje się większych zmian oraz będą miały ten sam zestaw funkcji, co iPhone’y 12, ale możemy w nich liczyć na ulepszenia aparatu, szybszy procesor z serii A, nowy układ 5G firmy Qualcomm, wydłużony czas pracy na baterii oraz mniejsze wycięcie wyświetlacza pod zestaw kamer Face ID.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx