niedziela, 22 maja

Zgodnie z wykazami odkrytymi przez MySmartPrice, Apple zarejestrował w bazie danych Eurazjatyckiej Komisji Gospodarczej kolejne dwa niewydane modele iPadów, wykorzystując identyfikatory A2200 i A2232.

Oba modele iPada są wymienione jako działające na iPadOS, co sugeruje, że urządzenia pojawią się jesienią.

Dwa kolejne identyfikatory to kolejne poza pięcioma innymi nowymi numerami iPadów, które zostały dodane do bazy danych na początku tego miesiąca. Podobnie jak w przypadku poprzednich identyfikatorów, nie jest jasne, do których modeli odnoszą się te numery, ale warto zauważyć, że Apple wydał już w tym roku nowego iPada mini i 10,5-calowego iPada Air.

Pozostawia to w takim razie możliwe uaktualnienie dwóch modeli iPada Pro, które jak spodziewa się analityk Ming-Chi Kuo, wejdą do masowej produkcji w czwartym kwartale 2019 roku lub w pierwszym kwartale 2020 r. Istnieje również perspektywa potencjalnego następcy najtańszego iPada. Niedawna plotka sugerowała, że w tym miesiącu ma rozpocząć się masowa produkcja nowego iPada o przekątnej 10,2 cala.

Podobne zgłoszenia do EWG wielokrotnie poprzedziły wprowadzenie nowych produktów Apple, w tym wiele iPadów, iPada Pro, iPhone’a, Maca, Apple Watch i modeli AirPods. Zgłoszenia są prawnie wymagane dla wszystkich zaszyfrowanych urządzeń sprzedawanych w Armenii, Białorusi, Kazachstanie, Kirgistanie i Rosji.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x