poniedziałek, 24 stycznia

Apple rozpoczął wysyłanie powiadomień uprawnionym użytkownikom z przypomnieniami o możliwości wykorzystania bezpłatnego roku na subskrypcję Apple TV+, tym którzy jeszcze tego nie zrobili.

Powiadomienie brzmi: „Wkrótce wygasa: Twój darmowy rok Apple TV+”. Apple wysyła również powiadomienia e-mailowe w tym samym stylu.

Dla przypomnienia, warunkiem skorzystania z bezpłatnego okresu Apple TV+ jest aktywowanie rocznego okresu próbnego w ciągu 3 miesięcy od aktywacji nowo zakupionego urządzenia. Kwalifikujące się zakupy urządzeń obejmują dowolnego iPhone’a, iPada, Apple TV, iPoda touch lub komputer Mac zakupiony po 10 września. Zatem klient, który kupi dziś nowy produkt Apple, może aktywować Apple TV+ w dowolnym momencie od teraz do kwietnia.

Jeśli produkt został zakupiony przed 1 listopada, wówczas trzy miesiące zaczynają się od tej daty. Dotyczy to na przykład osób, które kupiły iPhone’a 11 lub iPhone’a 11 Pro pierwszego dnia po premierze. W takim przypadku okres wykupu upływa z końcem tego miesiąca, 31 stycznia. Oznacza to, że Apple wysyła te powiadomienia przypominające dwa tygodnie wcześniej.

Jak łatwo się domyślać, Apple sprzedał dziesiątki milionów iPhone’ów między 10 września a 1 listopada, więc w pierwszym koszyku jest wiele osób z tą samą datą wygaśnięcia oferty Apple TV+ 31 stycznia.

Pamiętaj, że jeśli aktywujcie ofertę bezpłatnego roku, rejestrujecie się w celu automatycznego odnowienia subskrypcji w wysokości 24,99 złotych miesięcznie po zakończeniu okresu próbnego. Ponieważ anulowanie subskrypcji powoduje natychmiastowe anulowanie bezpłatnego okresu próbnego, musicie ustawić sobie przypomnienie w swoim kalendarzu, jeśli nie chcecie aby opłata została pobrana po zakończeniu darmowego roku. Dokładną datę odnowienia darmowego roku Apple TV+ można sprawdzić sprawdzając subskrypcje Apple ID. Na iPhonie lub iPadzie można to znaleźć w Ustawieniach -> [Wasze Imię] -> Subskrypcje.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x