piątek, 21 czerwca

iOS 9.0.2

Z dniem wczorajszym Apple oficjalnie przestał podpisywać iOS 9.0.2 w kompatybilnych z nim modelach iPhone’a, iPada i iPoda co oznacza, że użytkownicy nie mogą już downgradować swoich urządzeń do tej wersji iOS za pomocą programu iTunes. Oficjalną i jedyną obecnie wersją systemu iOS pozostaje wersja 9.1.

Do tej pory użytkownicy, którzy chcieli na swoich urządzeniach zrobić jailbreak, a pospieszyli się z aktualizacją do iOS 9.1 mogli obniżyć wersję systemu swojego urządzenia przez iTunes. To samo tyczyło się użytkowników nie zadowolonych z działania iOS 9.1. Jednak system iOS 9.1 łata dziurę w systemie pozwalającą na jailbreak, a najnowsza wersja systemu znów nie pozwala na jego zrobienie i jest obecnie jedyną która może być zainstalowana.

Swobodny jailbreak iOS 9 został wydany dla urządzeń iOS zaledwie dwa tygodnie temu w dniu 14 października przez Pangu. Działa on na iOS 9.0.1 9 i iOS 9.0.2.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maciej Bijoch
Maciej Bijoch
8 lat temu

Mogę jaśniej ! Co to dla mnie oznacza ? Mam iPhone 5S i wczoraj „coś” targał znaczy aktualizację. Nowy nabywca iPhone’a 🙂

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx