czwartek, 18 lipca

 

Mac Mini 2014

Dziś podczas konferencji medialnej w Cupertino, Apple ogłosił zupełnie nowe komputery Mac mini, urządzenia które nie zostały zaktualizowane od października 2012 roku. Nowy Mac mini pojawia się także w nowej, niższej cenie, która obecnie zaczyna się od 2199 złotych czyli o 400 złotych mniej od poprzedniej ceny wyjściowej.

„Ludzie kochają Mac mini. To świetny pierwszy Mac lub dodatek do sieci domowej, a nowy Mac mini jest ładnie uaktualniony i zapakowany w niezwykle kompaktową konstrukcję” powiedział Philip Schiller, wiceprezes Apple globalnego ds. marketingu. „Z najnowszymi procesorami i grafiką, szybszym Wi-Fi, dwoma portami Thunderbolt, OS X Yosemite, nowy Mac mini jest najbardziej opłacalny w historii.”

Zrzut ekranu 2014-10-16 o 21.14.47

Nowy Mac mini wyposażony jest w 4-tą generację procesorów Intel Core, grafiką Intel Iris i HD Graphics 5000, która jest o 90% szybsza w stosunku do poprzedniej generacji, możliwość dysków flash, WiFi 802.11ac oraz dwa porty Thunderbolt 2. Apple twierdzi również, że to „najbardziej skuteczny komputer desktopowy na świecie”.

Nowe komputery Mac Mini trafiły do sprzedaży w sklepie internetowym od dziś, a w sklepach stacjonarnych w ciągu najbliższych dni.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx