środa, 17 kwietnia

Apple udostępnił nową podstronę z przewodnikiem po prezentach walentynkowych, który sugeruje szereg produktów Apple dla wszystkich, którzy chcą zrobić prezent dla ukochanej osoby.

Podobnie jak w przypadku większości przewodników po prezentach Apple, przewodnik walentynkowy sugeruje najnowsze urządzenia Apple, w tym modele iPhone 12, iPhone SE, AirPods Pro, AirPods, Apple Watch Series 6, Apple Watch SE, iPad i Apple TV 4K.

Podkreśla również szereg bardziej przystępnych cenowo akcesoriów, takich jak etui MagSafe, paski Apple Watch Solo i plecione Solo oraz Apple Pencil i Powerbeats Pro.

Przewodnik po prezentach zawiera różne sekcje z sugestiami dostosowanymi do entuzjastów fotografii, muzyki, zdrowia, twórczości i szukających pomysłów na rozrywkę. Każda sekcja ma inny wybór produktów, a niektóre obejmują sugestie innych firm, takie jak drony, sprzęt fitness, kontrolery do gier i inne.

Apple często udostępnia przewodniki po prezentach związane ze świętami, takimi jak Boże Narodzenie i Dzień Matki, ale wydaje się, że jest to pierwszy raz od wielu lat, kiedy firma udostępniła przewodnik po prezentach na Walentynki.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx