środa, 24 lipca

Firma Apple zaktualizowała swoją oficjalną witrynę internetową aby zaprezentować swój coroczny przewodnik po prezentach świątecznych, polecając produkty Apple, które ludzie mogą kupić w tym sezonie świątecznym dla rodziny i przyjaciół.

Tegoroczny przewodnik po prezentach jest uproszczony i skupiający się przede wszystkim na najnowszej ofercie urządzeń Apple w różnych wersjach kolorystycznych. iPhone XS, AirPods i Apple Watch Series 4 to trzy najważniejsze propozycje w przewodniku podarunkowym.

Słuchawki AirPods firmy Apple są niezwykle popularnym wyborem upominku od czasu ich wprowadzenia, a ich popularność nie wykazuje żadnych oznak słabnięcia. Futerały na iPhone’a XS, opaski sportowe dla Apple w odcieniach różu, szarości i brązu również są wskazywane jako najlepsze propozycje, ale przewijając stronę odnajdziemy również sekcję skupioną na telefonie iPhone XR.

W tej części przewodnika Apple poleca iPhone’a XR, który jest dostępny w różnych kolorach oraz paski sportowe do Apple Watch w nowych kolorach burzowego błękitu i lawendowej szarości. Apple nie może polecać etui to iPhone’a XR ponieważ do tej pory nie wypuścił żadnego przeznaczonego do tego modelu.

Przewijając stronę dalej zobaczymy również wśród propozycji najnowszego iPada Pro, nowy Apple Pencil, Apple TV oraz karty podarunkowe. Apple poleca zazwyczaj również niektóre produkty innych firm w swoim przewodniku prezentów, ale w tym roku tego nie zrobił skupiając się zamiast tego na swoich własnych urządzeniach.

Oprócz udostępnienia przewodnika po prezentach, firma Apple przedłużyła również swój świąteczny okres zwrotu swoich produktów. Większość produktów Apple zakupionych między 14 listopada 2018 roku a 25 grudnia 2018 roku można zwrócić Apple do 8 stycznia 2019 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx