czwartek, 18 lipca

Podczas dzisiejszej konferencji skupiającej się tematyką przede wszystkim na edukacji, firma Apple oficjalnie zaprezentowała nowego, 9,7-calowego iPada z obsługą Apple Pencil. 

Nowy, 9,7-calowy iPad i Apple Pencil zapewniają użytkownikom jeszcze większą kreatywność i produktywność, od szkicowania nowych pomysłów i notatek odręcznych do wykonywania zdjęć. Nowy iPad jest bardziej wszechstronny i zdolny niż kiedykolwiek wcześniej, wyposażony jest w duży wyświetlacz Retina, układ A10 Fusion i zaawansowane czujniki, które pomagają uzyskać realistyczną rozszerzoną rzeczywistość i zapewniają niezrównaną przenośność, łatwość użytkowania i całodzienny czas pracy na baterii.

Nowy iPad wyposażony jest w 9,7-calowy wyświetlacz Retina Pad zapewniający wspaniałą szczegółowość i żywe kolory oraz czujnik dotykowy o wyższej rozdzielczości, który umożliwia teraz obsługę Apple Pencil. Po raz pierwszy wprowadzony do iPada Pro, Apple Pencil stał się popularnym i wszechstronnym narzędziem wśród studentów, profesjonalistów i projektantów. Od teraz dostępny dla jeszcze większej liczby klientów.

Nowy iPad wyposażony jest w zaprojektowany przez Apple układ A10 Fusion z architekturą 64-bitową, zapewniającą o 40% szybszy procesor i o 50% wyższą wydajność grafiki, dzięki czemu zapewnia płynność aplikacji w trybie wielozadaniowym i oraz aplikacji rozbudowanych graficzne. Kamery przednie i tylne oferują wyjątkową wydajność przy słabym oświetleniu i nagrywanie wideo HD do skanowania dokumentów, filmowania i połączeń FaceTime.

Jedną z głównych aplikacji przeznaczonych dla nowego iPada jest rozszerzona rzeczywistość, napędzana przez wyświetlacz Retina, mocny procesor, ulepszone kamery i zaawansowane czujniki z żyroskopem i akcelerometrem. Tablet został zbudowany z myślą o mobilności i trwałości dla studentów, z aluminiową konstrukcją unibody.

https://www.youtube.com/watch?v=ckEnOBpksGs

Nowy iPad jest dostępny w kolorze srebrnym, gwiezdnym szarym i złotym. Jego cena zaczyna się od 1599 złotych za model 32GB Wi-Fi i 2199 złotych za model 32 GB Wi-Fi + LTE i jest od teraz dostępny w sklepie internetowym Apple, a wkrótce również w sklepach detalicznych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx