niedziela, 25 lutego

Apple zaprezentował dziś przegląd nowych i powracających seriali i filmów, które będą dostępne w tym roku w usłudze transmisji strumieniowej Apple TV+.

A oto nowości jakimi pochwalił się Apple:

Już w tym roku Apple TV+ poszerzy swoją wielokrotnie nagradzaną ofertę oryginalnych tytułów o wyczekiwane nowe seriale, w tym „Nowy Styl”, „Patriots. Dynastia z Nowej Anglii”, „Nowa Konstelacja”, „Wymyślne przypadki Dicka Turbina”, „Obława”, „Palm Royale”, „Sugar”, „Franklin”, „Mroczna materia”, „Uznani za niewinnych”, „Kraina kobiet” i nie tylko.

Ponadto fani mogą spodziewać się nowych sezonów tak znanych tytułów, jak „Loot”, „The Reluctant Traveller with Eugene Levy”, „The Big Door Prize”, „Acapulco”, „Trying” i jeszcze bardziej ukochanych filmów ze studia Peanuts aby cieszyć się całą rodziną.

Oficjalny komunikat prasowy Apple zawiera więcej szczegółów na temat każdego serialu i filmu, więc zainteresowanych odsłyłam do artykułu. Niestety wciąż tylko w języku angielskim.

Cena usługi Apple TV+ wciąż wynosi 34,99 złote miesięcznie i dalej jest najbardziej opłacalna w pakiecie Apple One w którym za 5 złotych więcej mamy dostęp do trzech usług Apple – Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade a dodatkowo również 50 GB przestrzeni w iCloud.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx