sobota, 13 lipca

iPhone 6S

Firma Apple zaprezentowała podczas swojej imprezy nowego 4,7-calowego iPhone’a 6S i 5,5-calowego iPhone’a 6S Plus. Nowe iPhone’y wyposażone są w funkcję 3D Touch, która zapewnia dostęp do skrótów i podglądu treści.

3D Touch w nowych iPhone’ach jest podobny do funkcji Force Touch w Apple Watch, umożliwiając użytkownikom wykonywanie dodatkowych gestów na ekranie w celu uzyskania dostępu do skrótów lub podglądu zawartości. Działać będzie m.in. w wiadomościach tekstowych, kalendarzu i innych. Funkcji tej poświęcono sporo czasu na scenie i jest jedną z kluczowych nowego iPhone’a 6S i iPhone’a 6S Plus.

iPhone 6s i iPhone’a 6s Plus jest napędzany przez nowy układ Apple A9 i osadzonym koprocesorze ruchu M9, które dostarczają do 70% wyższą wydajność procesora i do 90% szybszą grafikę w porównaniu do poprzedniego układu A8, który jest zawarty w iPhone’ie 6 i iPhone’ie 6 Plus.

242348

Smartfony wyposażone są w 12-megapikselową ulepszoną tylną kamerę iSight dającą możliwość zapisu wideo w jakości 4K oraz 5-megapikselową przednią kamerę FaceTime z lampą true tone Retina Flash – doświetlającą w słabym świetle na ułamek sekundy, zamiast tradycyjnej lampy LED Flash.

242341-1280

242345-1280

iPhone 6s i iPhone 6s Plus posiada także drugą generacje dotykowego skanera linii papilarnych Touch ID, która jest do dwóch razy szybsza w porównaniu do poprzedniej wersji tego czytnika. Dziewiąta generacja iPhone’ów wykonana jest z aluminium serii 7000 i będzie dostępna w nowym kolorze różowego złota, srebrnym, szarym i złotym. Na pierwszy rzut oka telefony wyglądają niema identycznie jak iPhone 6 i iPhone 6 Plus.

https://www.youtube.com/watch?v=Ar2wuOxBpDw

Wstępne zamówienia na telefony w w Stanach Zjednoczonych, Australii, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech, Hong Kongu, Japonii, Nowej Zelandii, Puerto Rico, Singapurze i Wielkiej Brytanii ruszą już od najbliższej soboty 12 września, a telefon oficjalnie trafi do sprzedaży od 25 września. Nie wiadomo jeszcze kiedy pojawi się w Polsce. Cena iPhone’ów 6S i 6S Plus ma być taka sama jak obecnych iPhone’óe 6 i 6 Plus. Nowy iPhone ma być ostatecznie dostępny w ponad 120 krajach.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Duduś
Duduś
8 lat temu

Warto zauważyć też, że z apple store zniknął kolor złoty iPhone 5s oraz 6 i 6 Plus. W dodatku 6 i 6 Plus mają teraz maksymalnie 64 gb pamięci. 128 gb jest tylko dla 6s i 6s Plus. O 5C nie wspominając, że całkiem wypadł.

noname
noname
8 lat temu

iPhone 6s i iPhone’a 6s Plus ?

Ktoś
Ktoś
8 lat temu

Mam szósteczkę, ale ten 3D touch mnie tak zainteresował, że poważnie myślę o zmianie, mimo, że póki co jeszcze wcale nie mam co narzekać. Według mnie bardzo ciekawa premiera i konkurencja teraz ma do nadrobienia troszkę, żeby pokazać coś co wywoła dużo szumu

3
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx