wtorek, 27 lutego

iPad Air 2

Wraz z październikowym wydarzeniem medialnym Apple, które odbędzie się jeszcze w tym tygodniu, firma ponoć rozpoczęła już masowe dostawy nowych produktów do sklepów w USA, więc wygląda na to, że początek sprzedaży nowych urządzeń może ruszyć nawet w piątek, 24 października. 

Specyfikacja dostarczanych produktów nie została zidentyfikowana przez źródło, ale prawdopodobne jest, że mogą to być nadchodzące iPady Apple, choć nie jest jasne, który model – iPad Air 2, iPad mini Retina 2, czy też oba.

Czas startu sprzedaży byłby zgodny ze strategią Apple dla takich startów, które rozpoczynają się zazwyczaj nieco ponad tydzień po zaprezentowaniu produktu. Z wyjątkiem głównych kategorii, takich jak nowe produkty Apple Watch lub te, dla których istnieją poważne ograniczenia produkcji, Apple zwykle prezentuje produkt i rozpoczyna jego wysyłki w krótkim okresie czasu, lub nawet w tym samym dniu. W zeszłym roku, Apple ogłosił iPada Air i iPada mini Retina 22 października. Sprzedaż iPada Air ruszyła 1 listopada, a iPada mini Retina kilka tygodni później z powodu małych dostaw.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx