czwartek, 25 lipca

iPhone6

Apple ma zamiar kontynuować swoją misję cieńszych i lżejszych urządzeń iOS, a firma będzie korzystać z osiągnięć w technologii podświetlenia LED do przejścia na cieńsze elementy dla iPhone’a 6 i przyszłe modele iPada, wynika z raportu LEDinside, oddziału badawczego firmy TrendForce.

Według źródeł z łańcucha dostaw Apple, iPhone 6 może być wypuszczony już w czerwcu 2014 roku i będzie miał większy rozmiar wyświetlacza 4,7-cala. Przedstawiciele branży przewidują również, że iPhone 6 będzie miał znacznie lżejszą ramkę, która będzie prowadzić do ulepszeń w specyfikacji podświetlenia LED. W poprzedniej generacji, iPhone używał podświetlenia side-view LED o grubości 0,6 mm, w przeciwieństwie do nowego iPhone’a, który będzie prawdopodobnie posiadał podświetlenie grubości 0,4 mm.

Apple ma podobno zwiększyć rozmiar ekranu dla iPhone’a 6, jednak raport LEDinside wymienia tylko model 4,7-calowy, a szereg innych doniesień obejmowało jeszcze większy model w rozmiarze 5,5 – 5,7 cala. Większe wyświetlacze niewątpliwie doprowadzą do większych obudów urządzenia, a dodatkowa wysokość i szerokość może dać Apple więcej miejsca, by rozłożyć komponenty i zmniejszyć ich grubość.

LEDinside twierdzi, że podobne zmiany czekają także iPada, szczególnie prawdopodobny model 12-calowy. Według raportu, w nowych iPadach zobaczymy zobaczymy redukowaną grubość modułu podświetlenia do 0,6 mm z obecnych 0,8 mm.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx