czwartek, 25 lipca

Firma Apple dodała do swojej głównej strony nową podstronę z wydarzeniem potwierdzając, że konferencję, która odbędzie się 5 czerwca na całym świecie będzie można oglądać na żywo na stronie Apple i za pośrednictwem Apple TV.

Apple informował wcześniej, że dostarczy strumieniowo konferencję Worldwide Developers Conference na żywo za pośrednictwem witryny Apple Developer i aplikacji WWDC, ale nowa strona z wydarzeniem wyraźnie wyjaśnia, że będzie ona dostępna dla wszystkich, nawet bez konta deweloperskiego.

Wygląda na to, że WWDC 2017 będzie jedną z najbardziej ekscytujących konferencji, jakie mieliśmy od lat. Wraz z wprowadzeniem nowych wersji iOS, macOS, tvOS i watchOS, pojawiają się plotki sugerujące, że firma Apple wprowadzi nowy sprzęt.

Oczekuje się nowych modeli MacBooków i MacBooków Pro i istnieje szansa, że firma Apple zaprezentuje również odświeżonego MacBooka Air. Plotki sugerują, że notebooki będą wyposażone w bardziej wydajne procesory, a może także inne wewnętrzne aktualizacje, ale nie zostaną wprowadzone żadne zmiany w ich wyglądzie.

Wraz z nowymi MacBookami firma Apple może wprowadzić także dwa popularne produkty, iPada Pro o przekątnej 10,5 cala i głośnik Siri. 10,5-calowy iPad Pro ma mieć większy wyświetlacz w obudowie zbliżonej wielkością do obecnego modelu iPada Pro o przekątnej 9,7 cala.

Głośnik Siri firmy Apple jest odpowiedzią firmy na popularne urządzenie Amazon Echo. Oczekuje się, że integracji Siri, doskonałej jakości dźwięku, a może nawet ekranu dotykowego.

O wszystkich nowościach zaprezentowanych podczas tego wydarzenia z pewnością poinformujemy Was na naszej stronie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx