wtorek, 27 lutego

Aperture

Wkrótce po zeszłotygodniowym wypuszczeniu pierwszej wersji beta OS X 10.10.3 dla deweloperów Apple zaktualizował swoją oficjalną stronę poświęconą aplikacji Aperture, dodając na niej zawiadomienie stwierdzające, że Aperture zostanie usunięty z Mac App Store, gdy aplikacja Zdjęcia dla OS X zostanie oficjalnie wypuszczona wiosną tego roku.

Gdy aplikacja Zdjęcia dla OS X będzie dostępna wiosną tego roku, Aperture nie będzie już dostępny w sprzedaży w Mac App Store.

apertureappstoreremoval-800x711

Firma Apple ujawniła, że zaprzestanie rozwoju Aperture już w czerwcu jednak wtedy nie informowano, że zostanie ona usunięta z App Store.

Jeśli lubiliście Aperure, lub jest on ważny dla Was ważny w codziennej pracy, upewnijcie się, że posiadacie go na liście zakupionych aplikacji. Powinna być ona dostępna do pobrania z zakładki kupione, nawet po wycofaniu jej ze sprzedaży.

Jeśli szukacie innej alternatywy do profesjonalnej fotografii to na pewno jedną z propozycji będzie aplikacja od Adobe. Firma stara się o przejęcie części byłych użytkowników Aperture do swojego programu Lightroom. Niedawno wydała aktualizację z narzędziem importu z Aperture i iPhoto.

Aperture można wciąż kupić w Mac App Store za 79,99 EUR.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx