piątek, 3 lutego

Minęły trzy lata, odkąd Apple po raz pierwszy wprowadził swoje wersje Etui Smart Battery Case w cenie 479 złotych dla iPhone’a 6, 6S, a ostatecznie 7, które zawierały w sobie dodatkową baterię 1 877 mAh. Teraz pojawiły się przesłanki odkryte przez 9to5Mac w drugiej wersji beta systemu watchOS 5.1.2, że Apple może pracować nad podobnym akcesorium dla nowszych modeli iPhone’a.

Czy etui okazało się sukcesem tego nie można powiedzieć. Mnie osobiście nie zachwycało przede wszystkim wyglądem. Znalazło się sporo osób, które dość mocno krytycznie wypowiadało się na jego temat. Do zakupu nie zachęcał również dość spora cena w porównaniu z podobnymi akcesoriami firm trzecich.

W poprzednich wersjach watchOS, Apple Watch posiadał ikonę, która wyświetlała etui wyglądem przypominającym Smart Battery dla iPhone’a 6, 6s i 7 z poziomą kamerą. W najnowszej wersji systemu watchOS 5.1.2, obrazek został zmieniony i ta ikona wyświetla teraz etui na baterię z pionową kamerą.

Choć dalekie to do oficjalnego potwierdzenia, to jednak sugeruje, że Apple może pracować nad etui Smart Battery dla najnowszego zestawu iPhone’ów z pionowo ustawionymi kamerami, które obejmowałyby iPhone’a X, iPhone’a XS, iPhone’a XS Max i iPhone’a XR. W przypadku poprzednich generacji, firma Apple nigdy nie wyprodukowała etui Smart Battery dla iPhonów „Plus”, prawdopodobnie dlatego, że głównym punktem sprzedaży tych urządzeń była dłuższa żywotność baterii.

O ile Apple nie zmieni planów oznacza to, że prawdopodobnie zobaczymy bardziej etui Smart Battery dla iPhone’a X/XS. Mimo to okno uruchamiania takiego akcesorium – o ile takie istnieje – pozostaje niejasne.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx