wtorek, 23 kwietnia

W ciągu ostatnich kilku godzin wielu użytkowników zauważyło na swoich urządzeniach iOS dziesiątki, a czasem nawet setki oczekujących aktualizacji aplikacji wyświetlanych w App Store. Wśród nich wiele jest takich, które zostały niedawno zaktualizowane przez użytkowników. W wielu przypadkach daty wymienione w tych nowych aktualizacjach aplikacji sięgają nawet dziesięciu dni wstecz.

Apple nie udostępnił żadnych informacji na temat tego, dlaczego aktualizacje tych już aktualnych aplikacji są ponownie wydawane, ale niektórzy użytkownicy podejrzewają, że może to być związane z niedawnym problemem „Ta aplikacja nie jest Ci już udostępniana”, który uniemożliwiał niektórym użytkownikom na uruchomienie niektórych aplikacji, chyba że zostały one usunięte, a następnie ponownie zainstalowane.

Możliwe, że wystąpił problem z wygasłym certyfikatem lub innym poświadczeniem związanym z udostępnianiem aplikacji, a firma Apple musiała ponownie wydać te aktualizacje, aby dołączyć prawidłowy certyfikat do każdej aplikacji, której dotyczy problem, aby rozwiązać problem.

Jeśli więc widzicie niezwykłą liczbę aktualizacji aplikacji dostępnych w „App Store”, nie jesteście sami. U mnie znalazło się ich aż 32.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx