sobota, 22 czerwca

Firma Apple udostępniła dziś nowy, krótki film poświęcony niedawno wydanym 11 i 12,9-calowym modelom iPada Pro, wymieniając pięć powodów, dla których tablety te mogą zastąpić komputer.

Według Apple, lista powodów, dla których iPad Pro może zastąpić komputer prezentuje się następująco:

  1. Jest bardziej wydajny niż większość komputerów.
  2. Jest wszechstronny. Działa jako skaner, kamera, zestaw montażowy, notatnik, kino, studio muzyczne, książka i komputer.
  3. Jest zawsze w sieci dzięki LTE.
  4. Jest prosty w obsłudze (z naciskiem na gesty)
  5. Działa jeszcze lepiej z Apple Pencil.

Jest to pierwsza reklama Apple nowych modeli iPada Pro, ale firma już od dawna reklamuje iPada Pro jako alternatywa dla komputera. Apple używa w swoich reklamach przekazu „jak komputer jednak inny niż jakikolwiek komputer”.

11 i 12,9-calowe modele iPada Pro zostały wprowadzone po raz pierwszy pod koniec października, a do sprzedaży trafiły w listopadzie. Nowe iPady są wyposażone w ekrany „od krawędzi do krawędzi” z funkcją Face ID i bez przycisku Home, wydajne procesory A12X z wydajnością porównywalną z wieloma notebookami Mac, interfejsem USB-C do podłączenia monitorów 4K i akcesoriów USB-C oraz cieńsze obudowy.

Ceny 11-calowego iPada Pro zaczynają się od 3799 złotych za model 64 GB, natomiast ceny 12,9-calowego iPada Pro zaczynają się od 4799 złotych za model 64 GB.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx