niedziela, 5 lutego

Apple wyda kolejną aktualizację iOS 13.1 i iPadOS już 24 września zamiast 30 września jak było we wcześniejszych planach wynika ze zaktualizowanych informacji na stronie podglądu iPadOS na amerykańskiej stronie Apple. Polska strona wciąż pokazuje datę premiery iPadOS na 30 września, ale zapewne wkrótce to się zmieni.

Po konferencji 10 września firma Apple początkowo powiedziała, że iOS 13.1 i iPadOS pojawią się w poniedziałek, 30 września, ale aktualizacje będzie teraz niecały tydzień wcześniej.

Wcześniejsze wydanie iPadOS pozwoli użytkownikom iPada na szybsze uzyskanie funkcji iOS 13 na iPadzie, z dostępem do Apple Arcade, trybu ciemnego i innych, a wersja iOS 13.1 przyniesie brakujące funkcje iOS 13, takie jak Automatyzacja skrótów i Udostępnianie ETA.

Apple nie wyjaśnił, czy będzie dostępna wersja na iPadOS 13, ale biorąc pod uwagę, że aktualizacja nadejdzie w tym samym dniu co iOS 13.1, pierwszą wersją iPadOS może być iPadOS 13.1.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
2 lat temu

[…] systemie iOS 13.1, który pojawi się już we wtorek, można udostępniać utwory i oglądać filmy ze znajomymi, z których każdy używa własnych […]

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx