piątek, 25 września

iOS 7

Od czasu oficjalnego wydania iOS 7 we wrześniu, użytkownicy często skarżyli się na problemy z ekranem Home powodujące wyłączanie się aplikacji a często tzw. miękki restart systemu. Według przedstawiciela firmy Apple, który rozmawiał z Mashable, poprawka tej usterki jest już opracowywana, a aktualizacja oprogramowania ma wkrótce zostać wydana.

Przypadkowe ponowne uruchamianie się iOS 7 występuje u użytkowników od września, według wątków na forum wsparcia Apple. Podczas tego ponownego uruchamiania systemu, ekran iPhone’a staje się czarny lub biały (w zależności od koloru w telefonie) przez krótki czas przeładowania systemu. Na podstawie skarg wynika, że problem dotyka wszystkich iPhone’ów z systemem iOS 7, niezależnie od modelu.

Poprawka może być ewentualnie dostarczona jako część systemu iOS 7.1, który obecnie jest w czwartej wersji beta. Deweloperzy otrzymali najnowszą wersję systemu operacyjnego w poniedziałek, ale nie wiadomo, kiedy Apple planuje publiczne wydanie iOS 7.1.

Według raportu z BGR, publiczne uruchomienie iOS 7.1 nie przewiduje się do marca, co może oznaczać Jabłko planuje wydać mniejszą iteracyjny aktualizację iOS 7.0.5 w międzyczasie.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x