sobota, 4 lutego

2mp_iphone6_render_left-view

Według serwisu 9to5Mac, Apple dopracowuje iOS 8, aby zdążyć na czas do wrześniowej premiery zarówno iOS 8 jak i nowego iPhone’a. Na podstawie aktualnych prognoz, Apple wstępnie planuje zorganizować imprezę przeznaczoną premierze iPhone’a 6 w połowie września. Zgodnie z wcześniejszymi raportami, Apple planuje także zrobić drugą inaugurację w październiku dla produktów iWatch i OS X Yosemite.

Podobnie jak w przypadku innych ostatnich, wrześniowych eventów, Apple rzekomo planuje skupić się tylko na iOS 8 i iPhone’ie 6 podczas tegorocznej imprezy we wrześniu. Choć prezentację uświetni nowy, 4,7-calowy iPhone, to debiut modelu 5,5-calowego jest wciąż niepewny, gdyż model 4,7-calowy jest już zarówno testowany jak i produkowany.

Raport twierdzi, że iOS 8 jest na dobrej drodze do wydania publicznego na jesieni tego roku, a piąta i ostatnia wersja beta oczekiwana jest na poniedziałek, 4 sierpnia, choć odrębne sprawozdanie BGR twierdzi, że pojawi się i szósta beta planowana na piątek, 15 sierpnia. Wersja Golden Master może zadebiutować kilka tygodni później, w końcu sierpnia lub na początku września. Jak mówiły wcześniejsze plotki, prace nad wielozadaniowością na iPada i poprawki map wciąż trwają, ale funkcje te raczej nie będą dostępne w wersji początkowej i pojawią się w późniejszych aktualizacjach iOS 8.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx