piątek, 12 kwietnia

Dwa tygodnie po debiucie Apple TV+ Apple zapowiedział produkcję nowego serialu szpiegowskiego zatytułowanego „Slow Horses”, który pojawi się w usłudze przesyłania strumieniowego. Serial oparty jest na serii książek pod tym samym tytułem autorstwa Micka Herrona, a w roli głównej ma wystąpić Gary Oldman.

Serial „Slow Horses” śledzi zespół brytyjskich agentów wywiadu, którzy są oddelegowani do tak zwanego departamentu Slough House w MI5, gdzie szpiegów, którzy popełnili jakiś błąd w swojej pracy umieszcza się po nieudanej karierze. Oldman wcieli się w rolę Jacksona Lamb, przywódcę szpiegów Slough House, którzy chcą wrócić do gry szpiegowskiej wszelkimi niezbędnymi środkami.

Serial zostanie napisany przez stand-upera i komika Willa Smitha, który wcześniej pracował nad serialem HBO „Veep”. Producentami serii mają być Graham Yost, Jamie Laurenson, Hakan Kousetta, Iain Canning, Emile Sherman, Gail Mutrux i Douglas Urbanski.

Apple TV‌+ jest obecnie dostępny za 24,99 złote miesięcznie i oferuje seriale takie jak „The Morning Show”, „See”, „Dickinson” i „For All Mankind”. Dreszczowiec M. Night Shyamalana „Servant” ma trafić do usługi w amerykańskie Święto Dziękczynienia czyli 28 listopada, a w grudniu będziemy mogli obejrzeć również film „Bankier”.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx