niedziela, 14 lipca

Apple zapłacił 25 milionów dolarów za prawa do dokumentu o Billie Eilish, który zostanie pokazany w Apple TV+. Dokument śledzi życie 17-letniej piosenkarki i autorki tekstów po wydaniu jej debiutanckiego albumu w marcu, informuje The Hollywood Reporter.

Według raportu, film jest reżyserowany przez R. J Cutlera i wyprodukowany we współpracy z Interscope Records. Odkrywa różne momenty między Eilish i jej rodziną, a także zagląda za kulisy publicznych występów. Projekt ma zadebiutować w 2020 roku.

Warto wspomnieć, że film zostanie podobno wypuszczony w ‌Apple TV‌+ zamiast w Apple Music, które to wcześniej było miejscem filmów dokumentalnych o muzykach takich jak Taylor Swift czy Ed Sheeran.

Decyzja ta może zasygnalizować szerszą zmianę w planach dotyczących treści Apple, taką że wszystkie oryginalne programy filmowe będą wydawane wyłącznie w nowej usłudze przesyłania strumieniowego TV+, a nie dzielone na dwie platformy. Na początku tego roku Apple usunął kategorię Telewizja i filmy z sekcji Przeglądaj w aplikacji Muzyka i zaczął linkować programy Apple Music z aplikacją TV.

Apple już połączył pakiet ‌Apple TV‌+ ze swoim planem studenckim ‌Apple Music‌, który kosztuje 9,99 złotych miesięcznie, więc hostowanie całej zawartości wideo w aplikacji TV byłoby sensowne. Według Bloomberga, Apple rozważa także sprzedaż pakietów Apple Music z Apple TV+ już w 2020 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx