czwartek, 25 lipca

Według Benjamina Geskina druga generacja Apple Pencil, nad którym Apple podobno pracuje, będzie wyposażona w obsługę gestów, nowy design i nową metodę ładowania.

Geskin, który czasami dostarcza dokładnych informacji na temat planów Apple pochodzących z chińskich sieci społecznościowych, mówi, że nadchodzący Apple Pencil będzie miał bardziej „minimalistyczny” wygląd, bez srebrnego paska na szczycie.

Nowy Apple Pencil ma posiadać wbudowany magnes, który przyczepi go do boku nowych modeli iPada Pro i mówi się, że posiada nową metodę ładowania, chociaż nie ma żadnych szczegółów na temat tego, jaka może to być metoda. Możliwe, że urządzenie ładuje się bezprzewodowo po podłączeniu do iPada Pro, a Apple eliminuje port Lightning.

Poprzednie pogłoski o Apple Pencil 2 sugerują, że akcesorium będzie również wyposażone w nową metodę parowania, łącząc się z urządzeniem iPad Pro bezprzewodowo podobnie jak AirPods, a nie poprzez fizyczne połączenie, co byłoby zgodne z pogłoskami o nowej metodzie ładowania.

Geskin mówi również, że nowy Apple Pencil będzie obsługiwał gesty dotykania i przeciągania. Mówi się, że gesty pozwolą użytkownikom iPada Pro na zmianę rozmiaru lub koloru pędzli w aplikacji do szkicowania za pomocą boku Apple Pencil.

Nie musimy długo czekać na pełne szczegóły dotyczące drugiej generacji Apple Pencil i nowych modeli iPada Pro. Wszytko będzie jasne już jutro, 30 października od 15:00 czasu polskiego.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx