niedziela, 21 lipca

W niedawno zaktualizowanym dokumencie wsparcia Apple informuje, że klienci nie powinni używać produktów zawierających nadtlenek wodoru do dezynfekcji produktów Apple, w tym iPhone’a, iPada, Maca, Apple Watch, HomePod, AirPods i innych. Z drugiej strony Apple potwierdza, że można używać chusteczek z 75% alkoholem etylowym do dezynfekcji produktów.

Informacja najważniejsza i opisująca w jaki sposób czyścić produkty Apple mówi:

Używając chusteczki nasączonej 70-procentowym alkoholem izopropylowym, chusteczki nasączonej 75-procentowym alkoholem etylowym lub chusteczek dezynfekujących Clorox, możesz delikatnie wycierać twarde, nieporowate powierzchnie produktu Apple, takie jak wyświetlacz, klawiatura lub inne powierzchnie zewnętrzne. Nie używaj produktów zawierających wybielacz lub nadtlenek wodoru. Nie pozwól, aby wilgoć dostała się do jakiegokolwiek otworu w obudowie, i nie zanurzaj produktu Apple w żadnych środkach czyszczących. Nie stosuj środków dezynfekujących na powierzchniach skórzanych ani z tkaniny.

Apple zaleca, aby unikać dostania się wilgoci do jakiegokolwiek otworu podczas dezynfekcji produktów i ostrzega przed zanurzaniem produktu Apple w jakichkolwiek środkach czyszczących, ponieważ uszkodzenia spowodowane przez ciecz nie są objęte standardową gwarancją Apple.

Wiele popularnych marek środków czyszczących dla gospodarstw domowych oferuje rozwiązania z nadtlenkiem wodoru. Należą do nich przede wszystkim środki wybielające. Przed użyciem ich z Waszym urządzeniem zapoznajcie się z etykietom składu produktu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx