wtorek, 25 czerwca

Firma Apple ogłosiła, że opóźnił wydanie HomePod do początku 2018 roku. Początkowo premiera ta miała nastąpić w grudniu tego roku.

W oświadczeniu przekazanym dla CNBC i innych mediów Apple powiedział, że potrzebuje „trochę więcej czasu”, zanim HomePod będzie gotowy.

Nie możemy się doczekać, wrażeń użytkowników z HomePod, przełomowego głośnika bezprzewodowego firmy Apple dla domu, ale potrzebujemy trochę więcej czasu, zanim będzie on gotowy dla naszych klientów. Rozpoczniemy wysyłkę w USA, Wielkiej Brytanii i Australii na początku 2018 roku.

Definicja „początku” roku w skali Apple to zazwyczaj okres od stycznia do kwietnia. Apple nie podał konkretnego powodu opóźnienia.

Apple zaprezentował HomePod na konferencji Worldwide Developers w czerwcu. W tym czasie Apple powiedział, że głośnik trafi na rynek w grudniu za 349 dolarów, począwszy od Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Australii.

HomePod to pierwszy opóźniony produkt Apple od czasu słuchawek AirPods w październiku zeszłego roku. W tamtym czasie Apple również powiedział, że potrzebuje „trochę więcej czasu”, zanim słuchawki bezprzewodowe będą gotowe. AirPods ostatecznie trafiły na rynek w grudniu 2016 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx