piątek, 24 marca

Firma Apple ogłosiła dzisiaj 29-tą edycję swojej konferencji Worldwide Developers Conference, która rozpocznie się w poniedziałek, 4 czerwca i potrwa do piątku 8 czerwca. Konferencja odbędzie się ponownie w McEnery Convention Center w San Jose w Kalifornii.

Deweloperzy mogą od dziś rejestrować się na specjalnej stronie, wyrażając tym samych chęć udziału w wydarzeniu. Apple informuje, że rejestracja będzie otwarta do czwartku, 22 marca do godziny 10:00 czasu pacyficznego. Jak to zwykle bywa, Apple następnie wybierze uczestników WWDC w systemie loteryjnym ze względu na popularność konferencji.

Bilety wstępu na konferencję wyceniono na 1599 dolarów i tylko deweloperzy, którzy wygrają loterię biletową Apple, będą mogli go kupić. Aby wziąć udział w loterii, deweloperzy muszą być członkami programu Apple Developer Program lub programu Apple Developer Enterprise w dniu 13 marca 2018 roku o godzinie 10:00 czasu pacyficznego.

Apple wykorzystuje swoją Worldwide Developers Conference, aby zaprezentować nowe oprogramowanie, zadebiutować nowymi urządzeniami i połączyć się z tysiącami programistów z całego świata. W tym roku Apple ma wprowadzić iOS 12, macOS 10.13.4, tvOS 12, watchOS 5 i nowe oprogramowanie dla HomePod.

Firma Apple zorganizuje swój najważniejszy keynote w poniedziałek, 4 czerwca, na którym poznamy nowe produkty i prawdopodobnie nowy sprzęt. Plotki sugerują, że Apple może wykorzystać wydarzenie do wprowadzenia nowych, tańszych modeli MacBooka Air i odświeżonych modeli iPada Pro wyposażonych w Face ID.

Apple informuje, że programiści, którzy nie zostaną wybrani do udziału w konferencji i „entuzjaści Apple” będą mogli transmitować wydarzenia na żywo za pośrednictwem witryny Apple Developer lub przez dedykowaną aplikację WWDC na iPhone’a, iPada i Apple TV.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx