piątek, 29 września

Apple udostępnił dzisiaj daty premier kilku swoich nadchodzących seriali w Apple TV+, które zostaną wypuszczone wiosną i latem 2020 roku oraz zaoferował pierwsze spojrzenie na niektóre treści.

Premiera „Amazing Stories”, serialu science fiction stworzonego przez Stevena Spielberga, odbędzie się w piątek 6 marca. „Amazing Stories”, będący przeróbką oryginalnej serii z lat 80-tych, był jednym z pierwszych programów, które Apple zapowiedział dla Apple TV+.

Serial w każdym odcinku skupi się na osobnej historii, podobnie jak w „Black Mirror” czy „Twilight Zone”. Apple twierdzi, że każdy odcinek serialu „przeniesie widzów do cudów świata przez pryzmat najbardziej pomysłowych twórców, reżyserów i pisarzy”.

Gwiazdy występujące w „Amazing Stories” to Dylan O’Brien („Maze Runner”, „Teen Wolf”), Victoria Pedretti („You”), Josh Holloway („Lost”, „Yellowstone”), Sasha Alexander („Rizzoli & Isles” , „Shameless”) i Robert Forster („Twin Peaks”).

Central Park”, animowany serial ‌Apple TV‌+ autorstwa Lorena Boucharda, twórcy filmu „Bob’s Burgers”, będzie miał premierę w ‌Apple TV‌+ tego lata. „Central Park” jest opisywany jako animowana komedia muzyczna, która skupia się na Tillermans, rodzinie, która mieszka i opiekuje się Central Parkiem.

Defending Jacob”, serial z Chrisem Evansem i Michelle Dockery, zadebiutuje w piątek, 24 kwietnia. To serial dramatyczny, która rozgrywa się wokół szokującej zbrodni w małym miasteczku Massachusetts. Śledzimy w nim losy prokuratora okręgowego, który jest rozdarty między miłością do swojego syna a obowiązkiem zachowania sprawiedliwości.

Premiera serialu „Home Before Dark”, opowiadającego o dziecięcej dziennikarce Hilde Lysiak, odbędzie się w piątek 3 kwietnia. Serial opowiada o młodej dziewczynie, która przenosi się z Brooklynu do małego miasteczka nad jeziorem, skąd pochodzi jej ojciec. Pogoń za prawdą prowadzi ją do odkrycia sprawy, którą wszyscy w mieście próbowali pogrzebać. W serialu występują Brooklynn Prince, Jim Sturgess, Abby Miller, Kylie Rogers, Adrian Hough i inni.

Serial dokumentalny „Home”, który koncentruje się na „najbardziej innowacyjnych domach na świecie”, będzie miał swoją premierę w piątek, 17 kwietnia. Apple mówi, że każdy odcinek „odsłania granicę wyobraźni wizjonerów, którzy odważyli się marzyć i je budować”.

Apple zapowiedział także nowy serial z Wielkiej Brytanii, „Trying”, który pojawi się w piątek, 1 maja. Serial jest opisany jako spojrzenie na „dorastanie, ustatkowanie się i znalezienie kogoś do pokochania”. Pojawią się w nim Rafe Spall i Esther Smith jako Jason i Nikki, para, która chce mieć dziecko, ale nie może go mieć.

Wszystkie wyżej wymienione seriale będą dostępne w usłudze Apple TV+, która kosztuje 24,99 złotych miesięcznie lub bezpłatnie przez rok dla tych, którzy niedawno kupili iPhone’a, iPada, Maca, iPoda touch lub Apple TV.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx