sobota, 13 kwietnia

Firma Apple rozesłała dziś do mediów oficjalne zaproszenia na coroczną konferencję poświęconą iPhone’owi, która to odbędzie się w tym roku we wtorek, 12 września o godzinie 10:00 czasu pacyficznego w Steve Jobs Theater w nowym kampusie Apple Park w Cupertino w Kalifornii. Zaproszenie zatytułowane jest „Let’s meet at our place” (Spotkajmy się w naszym miejscu).

Jesienna konferencja 2017 roku będzie najważniejsza od lat dzięki debiutowi radykalnie przebudowanego telefonu iPhone, wyposażonego w wyświetlacz „od krawędzi do krawędzi”, pionową tylną kamerę, funkcje rozpoznawania twarzy, ulepszony procesor oraz bezprzewodową funkcję ładowania indukcyjnego. Nowy telefon iPhone posiada wyświetlacz podobny do rozmiaru wyświetlacza 5,5-calowego telefonu iPhone 7 Plus, ale z obudową bliższą rozmiarami do 4,7-calowego telefonu iPhone 7.

Wraz z wyświetlaczem niemal pozbawionym ramek, Apple umieścił urządzenie w szklanej obudowie jednocześnie obiecując, że jest to najbardziej zaawansowany i najnowocześniejszy iPhone, jaki zobaczymy od wprowadzenia iPhone’a 6 Plus w 2014 roku. Oczekuje się, że iPhone OLED, który ma być droższy niż tradycyjny iPhone, sprzedawany będzie równolegle wraz z dwoma modelami 4,7 i 5,5-calowymi LCD, które bardziej będą przypominać istniejące urządzenia.

IPhony nie są jedynymi nowościami, które firma Apple zaprezentuje na imprezie. Plotki sugerują, że Apple wprowadzi na rynek trzecią generację Apple Watch z chipem LTE, który pozwala na odseparowanie go od iPhone’a. Mówiło się o potencjalnej przebudowie konstrukcji zegarka, ale wygląda na to, że trzecia generacja zegarka Apple Watch firmy Apple będzie wyglądać tak jak Apple Watch Series 2.

Podczas konferencji możemy usłyszeć więcej o zbliżających się produktach takich jak iMac Pro i HomePod, a nawet może się pojawić poważna niespodzianka sprzętowa – nowy zestaw Apple TV 4K. Wskazówki dotyczące takiego urządzenia zostały zauważone w przeciekach oprogramowania firmowego i wiemy, że firma Apple od pewnego czasu ma w firmie nowe urządzenie Apple TV.

Wzorem lat ubiegłych konferencja rozpocznie się o godzinie 19:00 czasu polskiego. Firma Apple będzie transmitować wydarzenie na żywo za pośrednictwem swojej witryny internetowej i Apple TV, ale dla tych, którzy nie będą mogli oglądać na żywo przedstawimy na pewno wszystkie najważniejsze informacje z tego wydarzenia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx