sobota, 15 czerwca

Apple oficjalnie ogłosił dziś datę swojej drugiej jesiennej konferencji. Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami odbędzie się ona we wtorek, 13 października o godzinie 19:00 czasu polskiego w kampusie Apple Park w Cupertino w Kalifornii.

Podobnie jak w przypadku wrześniowej konferencji Apple skupiającej się na prezentacji nowym iPadów i Apple Watch, październikowy event będzie miało charakter wyłącznie cyfrowy bez udziału zaproszonych gości.

konferencja APPLE październik 2020

Biorąc pod uwagę, że na wrześniowej konferencji zobaczyliśmy już nowego iPada Air 4, ósmą generację iPada i Apple Watch Series 6, oczekuje się, że październikowy event będzie skupiony przede wszystkim na prezentacji nowej linii iPhonów 12, ale także może innych nowych urządzeń.

Przyglądając się wszystkim ostatnim plotkom, 13 października możemy również zobaczyć nowe nauszne słuchawki, które roboczo nazywane są AirPods Studio. Miałyby one być nauszną alternatywą dla AirPods i AirPods Pro. Plotki sugerują, że AirPods Studio będą posiadać aktywną redukcję szumów i wygląd w stylu retro.

Od dłuższego już czasu także dość powszechnie mówi się o nowych lokalizatorach Apple nazwanych AirTag, które można będzie dołączać do przedmiotów, takich jak portfele i klucze, umożliwiając ich śledzenie bezpośrednio w aplikacji Lokalizator na iPhone’ie, iPadzie czy komputerze Mac. O AirTags mówiło się już przy poprzedniej konferencji, zatem to nadchodzące wydarzenie może być dla nich dobrym momentem premiery.

Wśród możliwych nowości możemy również zobaczyć nową, tańszą i mniejszą wersję głośnika HomePod czy pierwszy komputer Mac z własnym procesorem Apple. Czas konferencji to również dobry moment na oficjalne wprowadzenie zapowiadanego pakietu usług Apple One.

Apple planuje transmitować na żywo konferencję tradycyjnie na w swojej dedykowanej stronie poświęconej specjalnym wydarzeniom, kanale YouTube i w Apple TV. O wszystkich zaprezentowanych nowościach poinformujemy również na naszej stronie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx