wtorek, 16 kwietnia

Kilka dni po odkryciu błędu w iOS, pozwalającego na zresetowanie iPhone’a specjalnym ciągiem znaków wysłanym w wiadomości tekstowej lub iMessage lub tekst, Apple stworzył nowy dokument pomocy technicznej rozwiązujący doraźnie ten problem. Firma z Cupertino uznaje problem i mówi, że pracuje nad jego rozwiązaniem, oferując tymczasowe rozwiązanie.

Apple jest świadomy problemu iMessage powodowanego przez określony ciąg znaków Unicode i przygotowujemy poprawkę dostępną w aktualizacji oprogramowania. Dopóki aktualizacja nie jest dostępna, można korzystać z tych czynności, aby ponownie otworzyć aplikację Wiadomości.

  1. Zapytaj Siri „read unread messages.”
  2. Użyj Siri, aby odpowiedzieć na złośliwą wiadomość. Po odpowiedzi, będziesz mógł ponownie otworzyć Wiadomości.
  3. Jeśli problem nadal występuje, naciśnij i przytrzymaj złośliwą wiadomość, wybierz Więcej aby usunąć wiadomość z wątku.

Oprócz propozycji Apple, istnieją także inne rozwiązania, o których pisaliśmy poprzednio. Pozytywny skutek przynosi wysłanie zdjęcia lub notatki bezpośrednio z poziomu tych aplikacji do osoby, która przysłała tą szkodliwą wiadomość tekstową, a następnie przejście do iMessage i usuniecie rozmowy.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx