czwartek, 25 lipca

Apple przeprowadził rewitalizację swojej witryny z ofertami pracy, wprowadzając nowy wygląd i nowe wideo, aby lepiej rekrutować pracowników. Uaktualnione wideo na stronie zawiera różne projekty logo Apple, które Apple stworzyło po raz pierwszy na wydarzenie związane z komputerami Mac w październiku 2018 roku.

Witryna wyświetla różne projekty logo Apple przy każdym ponownym załadowaniu, a wideo zawiera również animowane projekty logo z komunikatem rekrutacyjnym wypowiedzianym pomiędzy tymi projektami.

Nienawidzący rutyny, nieposłuszni dyrygentom, idący pod prąd, w swoim rytmie. Obojętni konwencjom, schematom, regułom. Poszukujący i gotowi na zmiany. Śniący za dnia, marzący nocą w objęciach miraży i wizji. Dla których zieleń łąki ma milion odcieni. Których życie jest pełne tajemnic, a nie gotowych odpowiedzi. Macie moc, która Was zadziwi. Czekamy na Was.

Tak jak poprzednio, w witrynie z ofertami pracy znajdują się sekcje przedstawiające różne zespoły Apple, możliwości dla studentów, filozofia Apple, a także sekcja umożliwiająca utworzenie profilu do poszukiwania pracy.

Nowy projekt strony Apple jest już gotowy i każdy, kto chce go może na nią zajrzeć.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx