poniedziałek, 22 lipca

Apple odświeżył i przeprojektował swoją witrynę Apple ID, wprowadzając zupełnie nowy wygląd, który jest znacznie bardziej nowoczesny i przejrzysty niż poprzedni.

Strona Apple ID podaje również komplet informacji do może można ją wykorzystać. Zalogowanie się do witryny „Apple ID” prezentuje wszystkie dostępne opcje zarządzania „Apple ID” w widoku karty, a po lewej stronie znajdują się opcje nawigacji.

AppleID-nowa-strona

Dzięki nowemu widokowi wszystkie informacje podane są w czytelny sposób. W głównym oknie możemy włączyć dwupoziomowe uwierzytelnianie, zmienić hasło i zobaczyć kiedy było zmienione po raz ostatni, Możemy również ustawić sposób odzyskiwania danych w przypadku problemów z zalogowaniem się. Klikając w kolejne zakładki możemy uzyskać więcej informacji takich jak opcje płatności, zdefiniowanie chmury rodzinnej, zobaczyć wszystkie swoje urządzenia i inne.

Cała witryna jest prosta, responsywna i łatwa w nawigacji, a także szybsza niż poprzednia. Nowy wygląd to zdecydowane ulepszenie w stosunku do poprzedniego projektu dla tych, którzy muszą zarządzać swoimi identyfikatorami Apple ID w Internecie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx