wtorek, 23 kwietnia

Apple niedawno połączył siły z YouTuberem Jaredem Polinem, aby zaoferować „studio marzeń” młodemu, początkującemu fotografowi i kamerzyście Camowi Blumbergowi. Polin, która prowadzi stronę fotograficzną Fro Knows Photo, uchwycił ten wzruszający moment na filmie.

Polin zaprosił Blumberga do swojego studia na rzekomą wycieczkę, ale ostatecznie zaskoczył go różnorodnym sprzętem dostarczonym przez Apple w tym komputerem Mac Studio, monitorem Studio Display, 14-calowym MacBookiem Pro z chipem M1 Max, iPhonem 13 Pro Max, HomePodem mini, klawiaturą Magic Keyboard, myszką Magic Mouse i Magic Trackpad. Blumberg otrzymał również panel świetlny LED Amaran P60C oraz system zewnętrznej pamięci masowej G-RAID o pojemności 24 TB.

Prace Blumberga można znaleźć na Instagramie, gdzie znajdują się strony zarówno dla jego fotografii, jak i filmów. Jego najnowsza praca skupiała się na koszykarzach, takich jak czołowy rekrut Dereck Lively, a także zaczął się interesować teledyskami.

Film służy jako dobry marketing dla zupełnie nowego komputera stacjonarnego Mac Studio i wyświetlacza Studio Display firmy Apple, które zostały wprowadzone na rynek w marcu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx