poniedziałek, 26 lutego

Fast Company top 50 firm

Apple jest drugą najbardziej innowacyjną firmą na świecie, według rankingu Fast Company 2015. Firma Apple była w zeszłorocznym rankingu Fast Company dopiero na pozycji 14, kiedy to numerem jeden zostało Google.

Fast Company przypisuje sukces firmie Apple w 2014 roku za jego różne udoskonalenia oprogramowania, które sprawiają, że ich obecny sprzęt jest bardziej wydajny. Zarówno iOS 8 i OS X Yosemite przyniósł wiele możliwości zarówno deweloperom jak i konsumentom.

Jest jeszcze zbyt wcześnie, aby ocenić długoterminowy wpływ wszystkich tych funkcji, ponieważ zależą one od tego, co inne firmy z nimi zrobią. Nadal mamy mnóstwo dowodów, że Apple wciąż rozwija swój własny kierunek – pod głębokim wpływem Steve’a Jobs’a, ale nie tak niewolniczo jak on.

Pierwsze miejsce rankingu Fast Company przypadło firmie Warby Parker, która wyłączenie przez swoją stronę internetową sprzedaje online oprawki do okularów i okulary słoneczne. To właśnie ona została najbardziej innowacyjną firmą za stworzenie tak rozpoznawalnego brandu internetowego.
Cała pierwsza dziesiątka wygląda następująco:

  1. Warby Parker
  2. Apple
  3. Alibaba
  4. Google
  5. Instagram
  6. Color of Change
  7. HBO
  8. Virgin America
  9. IndiGo
  10. Slack
Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx