poniedziałek, 5 grudnia

Apple Music został zaktualizowany o nową funkcję o nazwie Replay, która ma umożliwić abonentom aplikacji Apple Music przyjrzenie się muzyce, której najczęściej słuchali w 2019 roku.

Dostępna przez przeglądarkę, w aplikacji Muzyka na Mac i Muzyka na urządzeniach iOS, funkcja Replay gromadzi najlepsze utwory roku, a także zapewnia listy odtwarzania z poprzednich lat.

Listy odtwarzania są dostępne na każdy rok, w którym abonent Appple Music korzystał z usługi, począwszy od 2015 roku. Listy odtwarzania można dodawać do biblioteki ‌Apple Music‌, aby można je było przesyłać strumieniowo obok innych list odtwarzania i udostępniać innym.

Według TechCrunch, Replay będzie aktualizowany przez cały rok, zmieniając się i ewoluując wraz ze zmianą gustów muzycznych i zainteresowań.

Apple planuje aktualizować listę odtwarzania w każdą niedzielę o nowe utwory i dane, aby odzwierciedlić bieżącą aktywność każdego użytkownika.

‌Apple Music‌ nigdy nie oferował zagregowanej listy odtwarzania na koniec roku z danymi utworu, co Spotify zapewnia od lat dzięki swojemu pakietowi Wrapped. Apple ma teraz równoważną funkcję, która jest być może bardziej przydatna, biorąc pod uwagę fakt, że jest aktualizowana na bieżąco.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx