środa, 22 maja

Apple Music ogłosiło dziś nowy, 10-dniowy event, podczas którego zostanie ujawniona lista 100 najlepszych albumów wszech czasów. Lista została stworzona przez ekspertów Apple Music i wybraną grupę artystów.

W ramach wydarzenia, Apple Music będzie codziennie ujawniać po 10 albumów z listy, a dodatkowo na nowej stronie internetowej znajdą się analizy poszczególnych albumów, wywiady i wiele więcej.

Apple Music-100-albumow

„Stworzenie tej listy było prawdziwym dziełem miłości, zarówno dlatego, że było niezwykle trudne, jak i dlatego, że wszyscy się tym pasjonowaliśmy” – powiedział Zane Lowe, globalny dyrektor kreatywny Apple Music i główny prezenter Apple Music 1. „Mieliśmy za zadanie wybrać 100 najlepszych – to praktycznie misja niemożliwa. Ale dla nas, fanów muzyki, wspaniale było też poświęcić chwilę, usiąść i pomyśleć o muzyce, albumach i artystach, których tak bardzo kochamy w tym kontekście. Jeśli ta lista wywoła więcej dyskusji wśród fanów spoza Apple Music i sprawi, że ludzie z pasją będą mówić o muzyce, którą kochają, to zrobiliśmy to, co chcieliśmy”.

Pierwsze 10 albumów z listy został ujawnionych dzisiaj w ramach odliczania, a każdego dnia będzie się pojawiać kolejne 10:

  1. Body Talk, Robyn
  2. Hotel California, Eagles
  3. ASTROWORLD, Travis Scott
  4. Rage Against the Machine, Rage Against the Machine
  5. Pure Heroine, Lorde
  6. Confessions, USHER
  7. Untrue, Burial
  8. A Seat at the Table, Solange
  9. Flower Boy, Tyler, The Creator
  10. Listen Without Prejudice Vol. 1, George Michael

Odliczanie będzie obejmować również przejęcie stacji ‌Apple Music‌ Hits w radiu ‌Apple Music‌. W ramach eventu odbędą się specjalne programy z udziałem różnych prezenterów ‌Apple Music‌ Radio, a także pojawią się ekskluzywne treści na żądanie w ‌Apple Music‌ i ‌Apple Podcasts‌. Wydarzenie zwieńczy okrągły stół z udziałem artystów Nile’a Rodgersa i Maggie Rodgers oraz prezenterów ‌Apple Music‌ Zane’a Lowe’a i Ebro Dardena, podczas którego zostanie ujawnione 10 najlepszych albumów (22 maja).

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Odliczacz
Odliczacz
6 dni temu

Odliczanie działa w drugą stronę 

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx