wtorek, 27 lutego

beats1the1975

Apple Music poinformował dziś, że będzie transmitował koncert zespołu The 1975 w czwartek o godzinie 9 rano czasu pacyficznego czyli 19 czasu polskiego Beats 1. Apple Music zapowiada przez cały dzień to wydarzenie na swoim koncie Snapchat, wyświetlając teksty zespołu i pokazując przygotowania do koncertu.

Apple nie jest nowicjuszem jeśli chodzi o strumieniowanie na żywo koncertów, gdyż robi to co roku pokazując swój Apple Music Festival za darmo dla fanów muzyki na całym świecie. Jest to jednak pierwszy raz kiedy firma będzie transmitowała na żywo koncert w swojej nowej usłudze streamingu.

Koncert będzie transmitowany z dachu w Los Angeles, a The 1975 zagrają utwory ze swojego nowego albumu „I Like It When You Sleep, for You Are So Beautiful Yet So Unaware Of It”, który ukazał się 26 lutego. Nie jest jednak jasne, czy koncert będzie strumieniowany tylko audio w programie Zane Lowe czy będzie to także przekaz wideo. Na swoim kanale Connect zespół The 1975 obiecuje tylko, że fani „usłyszą” utwory wykonywane na żywo w Beats 1.

Od czasu uruchomienia Apple Music, firma z Cupertino pracuje nad zapewnieniem wyjątkowych materiałów w swojej usłudze dla odróżnienia go od konkurencji. W grudniu, piosenkarka Taylor Swift ogłosiła, że Apple Music będzie jedynym miejscem gdzie będzie można obejrzeć jej koncertowy film „The 1989 World Tour LIVE.” Niedawno pojawiły się doniesienia, że dr Dre będzie gwiazdą pierwszego serialu telewizyjnego Apple, który jest opisany jako ciemny pół-autobiograficznej dramat o pracowniku Apple i współzałożycielu Beats. Serial ma być podobno dystrybuowany za pośrednictwem Apple Music.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx