piątek, 19 lipca

Apple opracował podobno prototyp co najmniej jednego iPhone’a z 6,7-calowym wyświetlaczem bez wycięcia, z czujnikami TrueDepth do Face ID umieszczonymi w cienkiej ramce nad wyświetlaczem, według Bena Geskina, który jest jednym z przodowników ujawniających wcześniej szczegóły związane z Apple.

Geskin stworzył ogólną koncepcję poniżej, aby zwizualizować domniemanego iPhone’a, który jak mówi, Apple planuje wypuścić w 2020 roku.

To nie pierwszy raz, kiedy słyszymy o 6,7-calowym iPhonie. Na początku tego roku znany analityk Ming-Chi Kuo powiedział, że Apple planuje wypuścić w 2020 roku 5,4-calowe, 6,1-calowe i 6,7-calowe iPhone’y, wszystkie z wyświetlaczami OLED i obsługą 5G. Kuo powiedział, że iPhone’y będą miały zupełnie nowy wygląd, ale nie skomentował wycięcia wyświetlacza.

Na początku tego tygodnia Kuo dodał, że każdy z iPhone’ów 2020 będzie miał nową metalową ramkę podobną do iPhone’a 4, co sugeruje, że ramka może mieć płaskie krawędzie w porównaniu do okrągłej ramki w iPhone’ie X i nowszych.

Mark Gurman i Debby Wu z Bloomberga wcześniej informowali, że Apple rozważa wypuszczenie iPhone’a z Face ID i skanerem linii papilarnych w wyświetlaczu w 2020 roku, jeśli testy zakończą się powodzeniem, ale raport ostrzegł, że technologia skanowania linii papilarnych może nie być gotowa do 2021 roku.

W przeszłości Geskin miał kilka dokładnych wycieków, które ujawniły, między innymi, że iPhone XR będzie miał nieco grubsze ramki niż iPhone XS i iPhone XS Max. Jednak dopóki inne źródła nie potwierdzą tej informacji, pogłoskę należy potraktować z pewnym sceptycyzmem.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx