Apple dodaje komputer iMac z końca 2012 roku do pilotażowego programu produktów przestarzałych
czwartek, 21 maja

W wewnętrznej notatce rozprowadzanej wśród autoryzowanych serwisów Apple, firma informuje, że komputery iMac z końca 2012 roku o rozmiarach 21,5 i 27 cali zostaną dodane do listy produktów przestarzałych i wycofanych 30 stycznia.

Produkty wycofane i poza okresem wsparcia Apple zwykle nie kwalifikują się już do napraw lub części zamiennych od autoryzowanych serwisów Apple, ale notatka informuje, że modele iMac z końca 2012 roku będą kwalifikowały się do programu pilotażowego firmy Apple, który umożliwi rozszerzoną usługę do 30 stycznia 2021 roku na całym świecie w zależności od dostępności części.

Inne produkty w programie pilotażowym to iPhone 4S, iPhone 5, MacBook Air i Mac Pro z połowy 2012 roku oraz MacBooka Pro od połowy 2012 do początku 2013 roku. Program rozpoczął się w styczniu 2018 roku i został rozszerzony w sierpniu.

Vintage to według Apple produkty, które nie są produkowane od ponad pięciu lat.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
  • O nas

    Jesteśmy dla Was, by przybliżyć Wam nowinki ze świata Apple. Informujemy o nowościach, aktualizacjach i zmianach zachodzących w produktach, systemach i oprogramowaniach.

  • Archiwum

Copyright © 2020 AppleWorld