czwartek, 18 sierpnia

iPhone 6S

Apple doda technologię wykrywania siły nacisku Force Touch do nowej generacji iPhone’a, donosi The Wall Street Journal w artykule, który obejmuje szereg nowych informacji na temat iPhone’a 6S i iPhone’a 6S Plus. Technologia Force Touch obecnie wbudowana jest w nadchodzącym Apple Watch i 12-calowym MacBook’u Retina i pozwala urządzeniom odróżnić lekkie dotknięcie i mocniejsze wciśnięcie do stworzenia nowych gestów.

Według raportu, który pochodzi od dostawców Apple, iPhone nowej generacji nadal będzie dostępny w 4,7 i 5,5-calowych rozmiarach ekranu z planami, aby „zachowały one podobną rozdzielczość”. Możliwe jest także dodanie nowych kolorów, a Apple podobno rozważa dodanie koloru różowego do istniejącego szarego, srebrnego i złotego.

Produkcja komponentów do następnej generacji iPhone’a może ruszyć już maju, ale Wall Street Journal zauważa, że Apple często testuje technologie i projekty od różnych dostawców, zanim wybierze ostatecznie najlepsze rozwiązanie do finalnego produktu.

Dzisiejsze doniesienia powtarzają kilka wcześniejszych raportów, które również sugerowały dodanie Force Touch do nowej generacji iPhone’a. Źródła łańcucha dostaw po raz pierwszy zasugerowały tą technologię w styczniu, a plotki te wydają się obecnie bardziej prawdopodobne zwłaszcza, że funkcja została włączona zarówno do Apple Watch jak i ogłoszonego w poniedziałek MacBook’a.

Oprócz plotek o Force Touch, niewiele wiadomo na temat następnej generacji iPhone’a, który prawdopodobnie zostanie nazwany „iPhone 6s” i „iPhone’a 6s Plus”. Oczekuje się, że urządzenia będą posiadały zmodernizowane procesory A9, ulepszone funkcje aparatu, więcej pamięci RAM i ulepszony czytnik Touch ID. Apple prawdopodobnie wypuści nowego iPhone’a we wrześniu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx